Haber

Aleyna Tilki’nin TikTok’taki Yeni Şarkısını Doyamadığı Dipsiz Kuyularda Sızdırdılar

Başarılarının yanı sıra magazin hareketleriyle de adından sıkça söz ettiren ve son yıllarda pop dünyasının en çok dikkat çeken ismi Aleyna Tilki, yaşadıklarının ardından resmen şaşkına döndü. Kısa bir süre önce ‘Troubleshoot’ isimli müziğini yayınlayarak piyasayı sallayan Tilki’nin bu yaz çıkacak yeni müziklerinden biri TikTok’ta sızdırıldı. Gelin detaylara birlikte bakalım…

Müzik piyasasına ilk adımını 2016 yılında çıkardığı “Cevap Zil Sesi” adlı şarkısıyla atan ve müziği hit olan 23 yaşındaki Aleyna Tilki, gündemden düşmüyor.

Kariyerine ilk solo modülü “Sen Olsan Bari” ile devam ederken, Temelsiz Kuyum, Nasılsın Aşk, Bu Benim Hikayem gibi müzikleriyle de büyük başarı elde etti.

Biliyorsunuz şubeye ilk girdiği için yaşı gereği kendi müziğinin çalındığı mekanlara giremediği için kıyafetleri, fotoğrafları ve sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündem oluyordu.

Müziği listelerde ilk 10’a giren Tilki, geçtiğimiz ay yeni şarkısı “Basıma Derdi”ni yayınlamıştı.

Sözü ve müziği Emrah Karakuyu’nun olduğu bölümün klibi şimdiden müzik kanallarında dolaşmaya başladı. Aynı zamanda ‘en çok yayınlanan şarkı’ unvanıyla da adını şimdiden listelere kazıdı.

Tilki, yeni müziğinin başarısını takip ederken, bu yaz yeniden yayınlamak için üzerinde çalıştığı “I Throw This Love Inside” adlı müzikle şoke oldu.

Henüz piyasaya çıkmamış müzikler TikTok’a indi! Birçok kullanıcı Aleyna Tilki’nin sızan müziğiyle fotoğraf çekmeye şimdiden başladı.

Genç müzisyen geçtiğimiz aylarda “Ekibimde düşmanlar var, şarkımı sızdırmaya çalışıyorlar” demişti.

Şarkı hızla viral oldu ve şimdiden TikTok’un en dikkate değer sürümlerinden birinden hızlı bir şekilde yeniden düzenlendi.

23 yaşındaki pop şarkıcısı, ses tellerindeki yırtık nedeniyle bir süredir performans sergileyemiyordu. 23 Nisan etkinlikleri kapsamında bugün saat 15:00’te Maltepe’de sahne aldı.

TikTok’ta dolaşan müzik bu formdadır. Ne düşünüyorsun?

haber-tosya.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu