Teknoloji

Enshrouded Eşli Hayatta Kalma Oyunu İçin Oynanış Yayınlandı

 
Keen Games tarafından geliştirilen ve yakın zamanda duyurulan ortak hayatta kalma aksiyon rol yapma oyunu Enshrouded için yeni bir fragman yayınlandı. Yeni fragman, oyunun savaş mekaniğini gösteriyor ve bize biraz oyun içi atmosferi aktarıyor.
 
Oyun birçok türü harmanlıyor
 
 
 
İlk bakışta bir aksiyon rol yapma oyunu gibi görünen Enshrouded, aynı zamanda co-op hayatta kalma ögelerini de içeriyor. Pek çok oyun türünün yer aldığı oyunda kayıp harabelere adım atabiliyor, çevreyi keşfedebiliyor ve çeşitli kaynaklar toplayabiliyoruz. Tehlikelerle dolu bir dünyanın içine atıldığımız oyunda kontrol ettiğimiz karakter ile saldırıları savuşturabiliyor ve kontra atak yapabiliyoruz.
 
Erken erişim olarak çıkacak olan yapımda çok çeşitli silahlar yer alıyor ve bu silahlar ile kendi aksiyon şemanızı belirleyebiliyorsunuz. Oyunda hafif yakın dövüş silahlarından ağır silahlara, menzilli silahlardan büyülere kadar çeşitli silah türleri bulunuyor. Kılıç, yay ve ok ya da asa kullanabilir ve kendi saldırı stilinizi oluşturabilirsiniz.
 
Stratejik düşünmenin ve atak yapmanın değerli olduğu Enshrouden’ın bu yıl Steam üzerinden PC için Erken Erişim olarak çıkması planlanıyor.
 
Enshrouden oyun fragmanı
 
 

meric-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu